METRIC PRODUCTS

Hauptnavigation

Výroba forem a vývoj

Pokud budete potřebovat expertízu, ochotně Vám vyvineme přesně takový výrobek, který splní Vaše očekávání.

Vaše modely a nápady převádíme do reálných tvarovacích forem, které následně splňují veškeré představy o požadovaném tvaru. Jsme schopni realizovat Vaše speciální košíčky do podprsenek od počátečního návrhu až po sériovou výrobu. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného prototypu, vytvoříme první ručně vyrobené vzorky pro vzorkovou kolekci, rychle  zrealizujeme vzorky prodejním zástupcům a vyrobíme kontrolní šablony Vaší výrobní řady. To proto, abyste měli  výrobky od začátku v té nejvyšší kvalitě.

Naše vývojové oddělení stále pracuje na optimalizaci vhodných materiálů. To samozřejmě znamená  i kontrolu vhodnosti a volbu nových materiálů.  Tento proces probíhá ve spolupráci s našimi zákazníky, kteří si často potřebují ověřit, zda jsou jejich nové nápady a přání realizovatelné. Stále pracujeme na nových postupech, abychom zajistili efektivní výrobu a maximální technickou úroveň. V úzké spolupráci s naším vývojovým oddělením pružně začleňujeme nové postupy do výrobního procesu. Výsledky tohoto snažení se pak odrážejí ve vysoké kvalitě výsledných produktů.

Nejlepší tvary

Každá velikost košíčků má svou vlastní formu. Výsledkem je přesné zpracování okrajů a jejich rovnoměrnost po celé délce košíčku,  což usnadňuje další zpracování. U tenčích materiálů tato přesnost zpracování není tak viditelná. Jemná póreznost materiálu umožňuje lepší prostupnost vzduchu a vody.

Metanavigation