METRIC PRODUCTS

Hauptnavigation

Krátký pohled do minulosti

Když jsme v roce 1964 zahájili výrobu, začali jsme s  tvarováním košíčků do podprsenek a plavek . Řadu let se specializujeme na výrobu košíčků a kostic. V současné době Vám nabízíme košíčky v široké škále materiálů i barev a  denně tuto nabídku rozšiřujeme.

Mezinárodní úspěchy

Na základě využívání nejnovějších technologií představuje dnes firma METRIC PRODUCTS, stejně jako v minulosti,  v celém světě symbol nejvyšší. Na základě toho patříme v Evropě k největším výrobcům v této oblasti. Náš mezinárodní prodej a distributorská siť je organizována prostřednictvím národních zastoupení. Centrála pro Evropu sídlí ve Walddorfhäslachu u Tübingenu/Německo. Další výrobní závody leží v České republice a na Srí Lance.  Centrála pro USA a Asii sídlí v Culver City v Kalifornii.

Konstantní kvalita dosažená preCizností ve výrobě a službách

400 našich zaměstnanců po celém světě zajišťuje trvale vysokou kvalitu našich výrobků a spolehlivé vyřizování objednávek. Nové tvary košíčků a kostic jsou vyvíjeny za použití moderních CAD systémů. Vysoká přesnost výroby je zajišťována používáním CNC strojů na výrobu forem a ohýbací stroje na výrobu kostic.  Při výrobě pracujeme s přesností na jednu desetinu milimetru.

Každým rokem představujeme nové modely, kterými obohacujeme náš standardní výrobní program. Pokud budete potřebovat vzorky našich výrobků, můžeme Vám je zajistit během dvou týdnů. Zakládáme si na dodržování potvrzených dodacích termínů. Na Vaše požadavky reagujeme flexibilními službami.  Snažíme se vyhovět všem speciálním požadavkům a najít přesné řešení, které Vám bude vyhovovat.

Metanavigation