METRIC PRODUCTS

Hauptnavigation

Kostice s profilem

Kostice firmy Metric jsou jedinečné svými zjevnými protiklady: jsou to pružnost a pevnost.  Při výrobě kostic používáme vysoce kvalitní, v oleji kalený pružný ocelový drát. Plochá geometrie drátu a kalení v oleji se odráží v tom, že drát je velmi flexibilní v příčném směru a pevný v podélném směru. Drát je plně potažený plastem, potahování drátu provádíme na vlastních strojích, které byly vyvinuty v našem podniku. Výsledné kostice mají měkký, zaoblený profil, bez ostrých okrajů, které by mohly poškodit látku. Pro úplnou jistotu jsou konce ještě začištěny plastem.

Plochý drát

Natažená kostice vyrobená z plochého drátu inklinuje občas k deformování; spodní okraj podprsenky se může  odklonit od těla.

Galbline

Klenutý profil kostice GALBLINE je velmi stabilní a při jejím natažení přilne k tělu; spodní okraje podprsenky vždy perfektně sedí a přizpůsobí se každému pohybu.

Milimetrová přesnost

Kostice pro Vás vyrábíme na plně automatických ohýbacích strojích. Každý tvar může být kdykoli reprodukován s maximální přesností. Používání těchto moderních výrobních postupů usnadňuje možnost vyrobit speciální tvary pro Vaši kolekci.

Kvality: Flatwire a Galbline

Kvalita FLATWIRE je vyráběna z plochého pružného ocelového drátu, díky tomu je výsledná kostice velmi pevná.

 

Kvalitu GALBLINE můžete objednat pouze u nás. Tento výrobek je jedinečný  svým  tzv. automatickým profilem. To znamená, že čím více se kostice napne v podélném směru, tím více je  přitisknuta k tělu. Této vlastnosti je dosaženo plochým, lehce klenutým pružným ocelovým jádrem. Spodní okraj podprsenky vždy sedí perfektně a přizpůsobí se každému pohybu.

Metanavigation